راهنمای خرید پنل اس ام اس

راهنمای خرید پنل اس ام اس

راهنمای خرید پنل اس ام اس

جزئیات

درراهنمای خرید پنل اس ام اس توصیه می شود که سابقه شرکت، هزینه های آن، پشتیبانی شرکت ارائه دهنده پنل اس ام اس و .. را بررسی کنید.

17 آذر 1398

راهنمای خرید پنل اس ام اس، به شما کمک می کند تا به راحتی یک پنل خوب و کارآمد بخرید. شاید نمی دانید برای خرید پنل  باید از کجا شروع کنید، یا چگونه یک پنل پیامک خوب را خریداری کنیم. نگران نباشید. با این راهنمای خرید پنل اس ام اس، به سادگی می توانید یک سامانه پیامکی خوب و مناسب تهیه کنید و کسب و کار خود را رونق دهید.

از کجا شروع کنیم

راهنمای خرید پنل اس ام اس یا سامانه پیامکی دارای توصیه هایی است که اگر رعایت کنید، می توانید بدون هیچ مشکلی، یک سامانه پیامکی را خریداری کنید. اگر نمی دانید از کجا شروع کنید، بهتر است ابتدا موارد زیر را جدی بگیرید:

•    باید بدانید قبل از خرید پنل  چکار کنید.
•    مشخصات یک پنل sms خوب را بشناسید.
•    مهم ترین قابلیت های پنل پیمکیتان را شناسایی و بررسی کنید.
•    باید از هزینه ای که باید بابت یک پنل  و تعرفه های ارسال پیامک، آگاهی داشته باشید.
•    باید بدانید یک پنل پیامکی شما چه امکانات و کاربردهایی دارد.
•    منابع معتبر تلفن همراهی که  ارائه می دهند را شناسایی کنید.

راهنمای خرید پنل اس ام اس شامل همین مواردی است که مهم ترین آن ها را به اختصار و با زبانی ساده به شما توضیح می دهد.


خرید پنل اس ام اس بر اساس ویژگی های یک پنل کارآمد


 در ابتدا شامل این موضوع مهم می باشد. قبل از هر انجام هر کاری باید بدانید یک پنل sms یا سامانه پیامکی خوب چه ویژگی هایی دارد. یک پنل اس ام اس یا سامانه پیامکی خوب باید دارای ویژگی های زیر باشد:

•    وقتی پیامک را ارسال می کنید، یک گزارش تحویل به شما بدهد. به این وسیله متوجه خواهید شد که پیامک به دست مخاطب شما رسیده است یا نه.
•    یک پنل اس ام اس خوب حتماً باید دارای قسمت تراکنش مالی باشد. این مورد اهمیت خاصی دارد. قسمت تراکنش مالی، به شما تمامی اطلاعات مربوط به هزینه های پنل را می دهد. مثلاً  با داشتن قسمت تراکنش مالی به شما اطلاعات مربوط به میزان هزینه ای که طی یک هفته یا یک ماه متقبل شده اید را می دهد. یا تمامی جزئیات مربوط به امور مالی را به شما گزارش می دهد.
 

جذب مخاطب توسط پنل اس ام اس


 جذب مخاطب در بازاریابی پیامکی توسط پنل اس ام اس•    یک دفترچه تلفن مناسب داشته باشد. دفترچه تلفن مناسب منبع اطلاعاتی شماست که اگر با کیفیت طراحی شده باشد، کار با آن را آسان می کند.
•    دارای قابلیت وارد کردن و یا دریافت شماره موبایل از یک فایل اکسل یا فایل متنی باشد. ممکن است منبع اطلاعاتی شما، که حاوی تمام شماره تلفن ها می باشد، در یک فایل اکسل یا متنی باشد. یک پنل اس ام اس حرفه ای باید این امکان را به شما بدهد، تا شماره ها را از یک فایل اکسل یا متنی دریافت و وارد دفترچه تلفن پنل کنید.
•    دارای قابلیت خرید و شارژ پیامک، بلافاصله و در کوتاه ترین زمان ممکن باشد.
•    دارای بانک اطلاعات حاوی شماره ها، بر اساس تفکیک منطقه، محله، اصناف، کد پستی، سن و جنسیت مخاطب باشد. 
•    دارای بخش پشتیبانی مخصوص یا همان تیکت باشد. به این طریق می توانید از تأثیر عملکرد سامانه پیامکی خود بر مخاطبین مطلع شوید.
•    دارای چندین شماره متفاوت و مختلف برای ارسال پیامک باشد.


 خرید پنل اس ام اس از مراکز معتبر


 مهم ترین نکته ای که باید مد نظر قرار دهید این است که، سابقه شرکتی که می خواهید از آن پنل پیامکی بخرید را بررسی کنید. به عنوان مثال باید بدانید این شرکت چه مدت در این زمینه فعالیت داشته است. این مورد باعث می شود نسبت به ارائه خدمات و کیفیت پشتیبانی و حمایت، نگران نباشید.
 به شما پیشنهاد می کنیم شرکتی را انتخاب کنید که حداقل یک سال سابقه فعالیت دارد. این شرکت ها در زمینه ارسال پیامک و نحوه خدمات دهی، به اندازه کافی تجربه دارند. به شعارهای تبلیغاتی یا وعده های غیر منطقی، مانند ارسال اس ام اس رایگان هرگز توجه نکنید.
 می توانیم به شما پیشنهاد دهیم، مثلاً اگر هیچ شرکتی را نمی شناسید، از طریق گوگل جست و جو کنید. شرکت هایی که در صفحه نتایج جست و جوی گوگل در صفحه اول و حتی لینک اول صفحه می باشند، لزوماً به معنای اعتبار آن شرکت نیست. شاید آن شرکت دو ماه از فعالیت اش می گذرد. بنابراین در راهنمای خرید پنل اس ام اس، به شما توصیه می کنید حتماً با کسی که در این زمینه باتجربه و دارای اطلاعات موثق است مشورت کنید.

پنل اس ام اس

نسخه آزمایشی پنل اس ام اس


به شما اکیداً توصیه می کنیم، به سراغ شرکت هایی بروید که نسخه آزمایشی یا دموی سامانه پیامکی همراه با آن را دارند. از این طریق می توانید نسخه آزمایشی را مشاهده و بررسی نمایید. می توانید مطمئن شوید دارای امکانات لازم، محیط کاربری مناسب و ...می باشد. هرگز از شرکت هایی که نسخه آزمایشی ندارند، خریداری نکنید.

 

فایل آموزشی پنل پیامک


راهنمای خرید پنل اس ام اس شامل مورد دریافت فایل آموزش کار به سامانه پیامکی نیز می باشد. حتماً هنگام خرید، فایل آموزش کار با پنل اس ام اس را دریافت کنید. با این کار هم مطمئن می شوید که از مرکز معتبری خرید می کنید و هم با استفاده از فایل آموزشی، نحوه کار با پنل اس ام اس را یاد می گیرید. 
باید به شما یادآوری کنیم که تقریباً تمامی محصولات فیزیکی یک دفترچه راهنما دارند. هنگام خرید بررسی کنید که این دفترچه راهنما همراه با پنل اس ام اس موجود می باشد یا نه. با دریافت دفترچه راهنما نیز می توانید قبل از خرید پنل، آن را مطالعه کنید و از تمامی امکانات و مشخصات محصول آگاه شوید. سپس با خیال راحت پنل پیامکیتان را خریداری کنید.
باید یک نکته را هم اضافه کنیم که برخی از شرکت های معتبر و حرفه ای، به جای دفترچه راهنما، یک فایل ویدیویی همراه با نرم افزار پنل اس ام اس تهیه کرده و به شما ارائه می کنند. این می تواند یک نکته مثبت درباره آن شرکت و حرفه ای بودن آن باشد.


پشتیبانی پنل اس ام اس


در مبحث مربوط به راهنمای خرید پنل اس ام اس، یکی از مهم ترین نکاتی که باید آن را لحاظ کنید، کیفیت پشتیبانی شرکت تأمین کننده است. اگر قصد خرید بهترین پنل اس ام اس را دارید این موضوع را بسیار جدی بگیرید. همچنین باید همان قدر که گارانتی و اعتبار آن در خرید یک محصول فیزیکی اهمیت دارد، پشتیبانی نیز در خرید یک سامانه پیامکی به همان اندازه مهم است. برای این که بتوانید از پشتیبانی شرکت تأمین کننده پنل استفاده کنید، شرکت باید دارای شماره تلفن ثابت، شماره همراه و ایمیل باشد. در این صورت همیشه در دسترس است و می توانید از پشتیبانی شرکت استفاده نمایید.

مقاله ها مرتبط