بهترین پنل اس ام اس

بهترین پنل اس ام اس

بهترین پنل اس ام اس

جزئیات

بهترین پنل اس ام اس با برخورداری از بانک شماره تلفن قوی قابلیت ارسال پیامک انبوه هدفمند را به ساده ترین شیوه برای شما فراهم می آورد.

3 آذر 1398

بهترین پنل اس ام اس در دنیای بازاریابی پیامکی، دارای خصوصیات فراوانی است. اگر شما هم جزء کسانی هستید که جهت انتخاب و خرید یک پنل اس ام اس، به کمتر از "بهترین" رضایت نمی دهید، چند دقیقه به ما ملحق شوید. پنل اس ام اس دارای امکانات و مزایای منحصر به خودش می باشد. ولی چه اتفاقی باید بیافتد تا یک پنل پیامک به بهترین پنل اس ام اس تبدیل شود؟ بهترین پنل اس ام اس چه قابلیت هایی دارد که بقیه پنل های اس ام اس ندارند؟ این یک واقعیت است که تمامی پنل های اس ام اس، بدون استثناء، دارای امکانات مشابهی هستند. اما برخی پنل ها طوری طراحی و ساخته شده اند، که با توجه به کاربردی که یک پنل اس ام اس دارد، بهترین هستند. بهترین بودن یعنی این که، شما نمی توانید هیچ عیب یا کمبودی در آن پنل پیدا کنید. پس پیشنهاد ما این است که اول سعی کنید بهترین پنل اس ام اس را بشناسید. سپس با علم به خصوصیات بهترین پنل، اقدام به انتخاب و خرید کنید.

بهترین پنل اس ام اس را طور دیگری می توان تعریف کرد. پنلی بهترین پنل اس ام اس است که بیشترین راندمان را داشته باشد. راندمان یا بازدهی یک پنل اس ام اس به عوامل زیادی بستگی دارد. سعی ما این است که این عوامل و پارامترها را به شما توضیح دهیم.


 

ویژگیهای بهترین پنل اس ام اس
 

بهترین پنل اس ام اس، همان طور که از نامش پیداست که دارای قابلیت ها و مزایای بسیار زیادی باشد. قابلیت ها و امکاناتی که هر پنل اس ام اسی آن ها را ندارد. این قابلیت ها، همان پارامترهایی هستند که راندمان یک سامانه اس ام اس را به حداکثر می رسانند. هنگامی که شما از یک سامانه پیامکی استفاده کنید که بیشترین راندمان را دارد، یعنی بهترین پنل اس ام اس است، در بازاریابی پیامکی به نقطه اوج خواهید رسید. تنها شرط آن، این است که از تمامی

امکانات و مزایای پنل اس ام اس خود، به بهترین شکل استفاده کنید.

 

 پشتیبانی و ساپورت از تمامی اوپراتورهای پیامکی


 

بهترین پنل اس ام اس، پنلی است که دارای پشتیبانی از تمامی اوپراتورهای پیامکی باشد. یعنی چی؟ پشتیبانی از همۀ اوپراتورهای پیامکی یعنی این که به صورت کاملاً قانونی از مخابرات به شما خدمات یا سرویس ارائه دهد. در این صورت، شما می توانید به راحتی با شماره های ویژه با پیش شماره های 021، 1000، 2000، 3000 و 5000 به اوپراتورهای مختلف اس ام اس ارسال کنید. از این طریق می توانید منتظر بیشترین بازدهی در رقابت تنگاتنگ بازاریابی پیامکی باشید.

 

هزینه و تعرفه های مناسب و واضح


 

بهترین پنل اس ام اس، پنلی است که دارای تعرفه های مناسب باشد. برخی از پنل های پیامک به صورت رایگان یا با هزینه ای بسیار پایین ارائه می شوند !!! اگر از این پنل ها انتخاب کنید، باید منتظر باشید تا به زودی پشیمان شوید. به خاطر این که تعرفه اس ام اس این پنل ها خیلی بالاتر از سایر سامانه هاست. در ضمن، در استفاده از این سامانه ها هزینه پیامک های تحویل داده نشده لیست سیاه مخابرات را به شما بر نمی گرداند. بنابراین، چطور امکان دارد یک پنل اس ام اس، رایگان یا با هزینه های بسیار پایین ارائه شود؟!  و عجیب تر این کسانی هستند که با اشتیاق، استقبال کرده و آن ها را تهیه می کنند، همچنین انتظار دارند تا در رقابت بازاریابی پرچم خود را بالا بفرستند! نکته دیگر این که تعرفه ها باید کاملاً شفاف و مشخص باشند. اگر مشاهده کردید تعرفه های یا با شفافیت اعلام نمی شوند و یا دارای نوسان هستند، حتماً به آن سامانه شک کنید. چرا؟ توضیحش مفصل است ولی بدانید کاسه ای زیر نیم کاسه است.بهترین پنل س ام اسنمایندگی بدون واسطه


 

بهترین پنل اس ام اس، پنلی می باشد که سامانه پیامکی نمایندگی، اوپراتور واسطه نداشته باشد. یعنی این که خودش نماینده یا زیرمجموعه پنل دیگری نباشد. کاملاً واضح است که واسطه گری، سود دهی را کاهش می دهد. بنابراین استقلال سامانه یک پارامتر مهم است که راندمان پنل را افزایش می دهد.
 

بانک اطلاعاتی کامل و قدرتمند


 

بهترین پنل اس ام اس، سامانه ای است که قابلیت ارسال اس ام اس به بانک شماره های مختلف که بر اساس موارد متعددی دسته بندی شده اند، داشته باشد. به عنوان مثال شماره های تماس بر اساس مشاغل، سن، جنسیت، اصناف، کد پستی، منطقه ای، شهری و ... دسته بندی شده باشد. در این صورت شما قادر خواهید بود، بر مبنای فعالیت خود از بانک های مختلف شامل شماره های تماس استفاده نمایید و پیامک های خود را به راحتی ارسال کنید. واضح است که با وجود چنین بانک قدرتمندی، هم به راحتی مخاطبین خود را پیدا می کنید، و هم در زمان صرفه جویی می کنید
 

قابلیت شارژ الکترونیکی


 

بهترین پنل اس ام اس، پنلی است که در مواقع اضطراری توانایی کمک کردن به شما را داشته باشد. به چه صورت؟ اگر در ارسال پیامک های تبلیغاتی یا هر نوع دیگری عجله دارید و زمان اندکی در اختیار دارید، و از طرفی نیاز به افزایش اعتبار داشته باشید، پنل به صورت آن لاین قابلیت شارژ داشته باشد. حالا تصور کنید در چنین موقعیتی گیر افتاده اید و پنل شما قابلیت افزایش اعتبار به صورت آن لاین را نداشته باشد. چه اتفاقی خواهد افتاد؟ چنین سامانه ای چطوری می تواند بهترین پنل اس ام اس باشد؟!
 

امکانات دیگر بهترین پنل اس ام اس


 

·        قابلیت ارسال پیامک به شماره های بلک لیست

·        گزارش تحویل دقیق وضعیت پیامک هایی که ارسال کرده اید

·        توانایی سامانه جهت استفاده در تبلت، موبایل و ...

·        ساده بودن کار با محیط کار سامانه

·        ارائه انواع وب سرویس ها و api برای برنامه نویسان

·        امکان استفاده از سامانه در نرم افزارهای دیگر

·        و .....

حالا با خیالی آسوده می توانید یک پنل ایده آل را بشناسید یا انتخاب و خریداری کنید.ویژگی بهترین پنل اس ام اس
کاربردهای یک پنل اس ام اس خوب


 

بهترین پنل اس ام اس قطعاً باید دارای مزیت هایی ویژه نسبت به دیگر پنل های اس ام اس باشد. وقتی که شما بهترین پنل اس ام اس را در اختیار دارید، مطمئناً استفاده مفیدتر و گسترده تری از آن خواهید کرد. بهترین سامانه پیامکی دارای چه کاربردهایی می تواند باشد؟ تنها کاری که لازم است اکنون انجام دهید این است که از خلاقیت خود استفاده کنید، تا بهترین استفاده را از چنین پنلی که تهیه کرده اید بکنید. ما به کاربردهای یک پنل اس ام اس خوب اشاره می کنیم:

·        قابلیت ارسال اس ام اس تکی و یا گروهی

·        اطلاع رسانی های مفید مانند:

-       ارسال اس ام اس حاوی زمان و مکان جشنواره هایی که اعلام تخفیف کرده اند

-       ارسال زمان و تاریخ شروع کلاس ها یا دوره های آموزشی و یا لغو آن ها

-       ارسال اطلاعات دربارۀ ورود کالاهای جدید به بازار

-       اعلام تاریخ و مهلت ثبت نام ترم جدید دانشگاه ها

-       اطلاع رسانی در مورد تشکیل همایش ها، سمینارها و جشنواره ها

-       ارسال پیام تبریک یا تسلیت به مناسبت های مختلف

-       و موارد بیشمار دیگر

·        ارسال اس ام اس های تبلیغاتی انبوه از قبیل:

-       اعلام اخبار مربوط به بهداشت و سلامت به مردم

-       اعلام هشدارهای عمومی در هر زمینه ای

-       دعوت به همکاری و اشتغال در شرکت هایی که در حال جذب نیرو هستند به شهر یا استانی خاص

-       تبلیغات عمومی در سطح هر شهری که مد نظر باشد

-       اعلام خرید و فروش هر نوع کالایی در هر استان یا شهری مشخص

-       اعلام مزایده ها و مناقصه های مربوط به استان های مختلف

-     و ...

همان طور که می بینید، با داشتن بهترین پنل اس ام اس، تقریباً هر نوع پیامی به هر شخص یا گروهی به هر شهر یا منطقه ای برای شما میسر است.

مقاله ها مرتبط